IT and Compliance Manager

Otevřené pozice

Baví Tě IT technologie a máš rád/a, když jsou procesy nastavené, pod kontrolou a jede se podle nich? Zároveň si ale uvědomuješ, že procesy, směrnice, rámce a jejich obsah nejsou dogma, které se vynucuje bez ohledu na realitu. Umíš tedy procesy nejen popsat, nastavit a zavést, a to jak z pohledu potřebné bezpečnosti a standardizace na jedné straně, ale zároveň s ohledem na zvyšování efektivnosti organizace? Pak nám dej o sobě určitě vědět.

Co bude Tvoje pracovní náplň

IT

  • Zajišťování provozu a souladu s přijatým rámcem informačních technologií pro umožnění výkonu práce zaměstnanců a dodavatelů společnosti, zejména:

    • Správa identit
    • Pracovní místa a remote work
    • Konektivita, Wifi/LAN kanceláře
    • Vybavení zasedacích místností
    • LAB on-premise
    • Produkční prostředí společnosti v rámci Azure (aplikace, servery a networking)
    • VPN (remote work, klientské)
    • Udržování seznamu podpůrných aktiv
  • Zajišťování procesu správy a souladu s přijatým rámcem koncových zařízení, především:

    • Zajištění hardware a software prostředků pro zaměstnance
    • Správa osobních počítačů a mobilních zařízení přistupujících k datům společnosti (MDM)
    • Inventura
  • Zajišťování procesu správy a souladu s přijatým rámcem aplikací potřebných pro výkon práce zaměstnanců a dodavatelů společnosti, zejména:

    • Výběr a řízení kontraktu pro aplikace, řízení provozu interních aplikací a umožnění používání aplikací v souladu s rámcem
    • Vedení seznamu aktiv společnosti
    • Zajištění podpory a provozu SharePoint/Yammer/Teams
    • Keeper
  • Vedení procesů Capacity/Availability/Security management IT společnosti
  • Zajišťování knowledge managementu a knowledgebase pro IT společnosti
  • Garantování procesu správného a včasného onboardingu nových uživatelů do IT / offboardingu odcházejících uživatelů IT
  • Zajišťování komunikace uživatelům IT ohledně změn a stálého vzdělávání formou opakování zásad a optimálního používání IT společnosti
  • Garance zajišťování podpory pro uživatele IT společnosti dodávané týmem Service Operation

Compliance

  • Tvorba interních procesů v souladu s ISO 27001 pro oblast IT
  • Spolupráce s řediteli úseků k zajištění provozu jejich úseku v souladu s ISO 27001
  • Dohled nad „žitím“ procesů v provozu společnosti
  • Zodpovědnost za přípravu a provádění auditu pro získání ISO 27001
  • Zajištění aplikace opatření bezpečnosti sítí, stanic a aplikací proti hrozbám
  • Tvoření procesní bezpečnost odpovídající standardu ISO 27001 a nařízení GDPR
  • Vedení registru rizik společnosti

Co k tomu budeš potřebovat

  • Zkušenost s vedením interního IT
  • Praxe s fungováním organizace v souladu s ISO 27001
  • Znalost některého z rámců ITIL/COBIT/TOGAF
  • Znalost Microsoft technologií
  • Pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail
  • Vítáme „paranoiu“ ohledně bezpečnosti a rizik

Co můžeme na oplátku nabídnout my

  • Stabilní zázemí
  • Přístup k nejnovějším technologiím (nejen) Microsoft
  • Kariérní růst a profesní rozvoj
  • Zajímavé projekty u různorodých zákazníků
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Otevřené jednání založené na vstřícnosti
  • Možnost zlepšování Tvojí angličtiny s lektorkou
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Tým profíků, kteří nežijí jen prací
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Cafeterie/příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Notebook, mobil a stravenkový paušál jsou samozřejmostí

Kontaktní formulář:

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů

Kontaktujte nás
map us
map eu