Architect Modern Device Management (MDM)

Otevřené pozice

Baví Tě technologie a správa koncových zařízení pomocí nástrojů Microsoft Ti není cizí? Jsi aktivní, kreativní a komunikativní? Chceš nasazovat nejmodernější technologie u velkých zákazníků u nás i ve světě? Učíš se rychle a rád předáváš svoje znalosti a zkušenosti dál? Pak nejspíš hledáme právě Tebe.

Co bude Tvoje pracovní náplň

  • Návrh a pomoc s realizací MDM projektů – Windows 10, Android a iOS (75 % aktivit)
  • Vzdělávání v oblasti Microsoft produktů, psaní článků a podpora našich produktů
  • Presale aktivity u našich zákazníků při hledání optimálního technického řešení
  • Pomoc se zajištěním L3 podpory našemu Service Operations týmu

Co k tomu budeš potřebovat

  • Předchozí zkušenost s prací konzultanta
  • Osvojování nových znalostí a dovedností
  • Kreativní přístup k řešení problémů a dobrou schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Angličtinu a češtinu slovem i písmem

Co může být Tvou výhodou

  • Znalost Microsoft 365 a Azure
  • Znalost Microsoft Active Directory, SQL, PowerShell na úrovni administrátora
  • Znalost rodiny Microsoft System Center na úrovni administrátora
  • Znalost Operations Management Suite (OMS) nebo Enterprise Mobile Security (EMS)
  • Znalost jiných serverových a desktopových platforem výhodou (MacOS, Linux,…)

Co nabízíme na oplátku my

  • Stabilní zázemí
  • Přístup k nejnovějším technologiím (nejen) Microsoft
  • Kariérní růst a profesní rozvoj
  • Zajímavé projekty u různorodých zákazníků
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Otevřené jednání založené na vstřícnosti
  • Možnost zlepšování Tvojí angličtiny s lektorkou
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office samozřejmostí
  • Tým profíků, kteří nežijí jen prací
  • 25 dní dovolené + 2 sick days
  • Cafeterie/příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Notebook, mobil a stravenkový paušál jsou samozřejmostí

Kontaktní formulář:

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů

map us
map eu