Microsoft Presale Architect – Modern Device

Otevřené pozice

Líbí se ti kombinace Microsoft technologií a technická podpora pre-sales procesu? Bavila by Tě práce na inovativních projektech pro významné zákazníky v Čechách i zahraničí? Vystupování na odborných konferencích? Možnost konzultovat své nápady s týmem expertů? To vše Ti můžeme nabídnout. Pokud jsme Tě zaujali, pojďme se potkat.

Co u nás budeš dělat

Budeš se podílet na pre-sales procesu technickou podporou obchodního týmu, prezentacemi pro zákazníka a součinností při zpracování nabídek. Budeš také navrhovat řešení postavené na technologiích Microsoft (Azure, Microsoft 365) společně s projektovým týmem. Důležitou částí Tvé práce bude spolupráce s marketingovým oddělením na workshopech, webinářích a dalších akcích pro odbornou veřejnost jako např. vystupování na odborných konferencích a publikace odborných článků.

Co bude tvoje pracovní náplň

  • Příprava podkladů pro nabídky služeb on-premises i cloud řešení (30 %)
  • Návrh řešení u implementačních a migračních projektů s využitím Microsoft technologií (30 %)
  • Příprava a údržba nových služeb a produktů v portfoliu (30 %)
  • Školení, prezentace, workshopy se zaměřením na Microsoft server technologie (10 %)

Co k tomu budeš potřebovat

  • Zkušenost s návrhem a implementací Microsoft technologií - System Center Suite (Configuration, Operation Manager), Intune, Windows klient OS
  • Angličtinu a češtinu slovem i písmem
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost týmové práce
  • Spolehlivost
  • Osvojování nových znalostí a dovedností
  • A selský rozum

Co může být Tvou výhodou

  • Skriptování (PowerShell, případně jiné jazyky)
  • Znalost technologií MDM řešení, Windows Server
  • Znalost ITIL
  • Přesah do dalších oblastí IT

Co nabízíme na oplátku my

  • Odborný rozvoj – certifikace, účast na konferencích a seminářích
  • Moderní technologie, zajímavé projekty, možnost pracovat pro významné zákazníky
  • Možnost pracovního pobytu v USA (i s rodinou)
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Kolektiv, který nežije jen prací
  • 25 dní dovolené + 2 sick day
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Notebook, mobil a stravenky jsou samozřejmostí

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů

map us
map eu