Revoluční umělá inteligence pro kybernetickou bezpečnost: Microsoft Security Copilot

Microsoft CSP blog

 

Společnost Microsoft vyvinula novou generaci umělé inteligence zaměřenou na oblast kybernetické bezpečnosti. Nástroj Microsoft Security Copilot umožní rychleji odhalovat aktuální hrozby, umět na ně reagovat a celkově usnadnit orientaci v je jich prostředí. Security Copilot bude využívat znalostní databázi společnosti Microsoft o typech a charakteristikách jednotlivých hrozeb, které současně propojí s nejnovějšími daty a poznatky v tomto oboru.

Odborníci na kybernetickou bezpečnost, tak dostanou k ruce asistenta s umělou inteligencí, který jim bude pomáhat při jejich práci a pomoci jim v nelehkém úkolu svádět leckdy asymetrický boj se sofistikovanými útočníky. V celém digitálním svět dochází každou vteřinou k více jak tisícovce pokusů o prolomení hesel. Nástroje, infrastruktura ani počet specialistů nejsou na „tuto přesilu“ dostatečně připraveni.

Security Copilot si klade za cíl toto prostředí zpřehlednit a posílit tak možnosti bezpečnostních týmů. Dalším cílem Security Copilot je neustálé učení a zlepšování. Díky tomu plánuje poskytovat bezpečnostním týmům ty nejnovější poznatky o útočnících, jejich taktice, technikách a postupech. K tomu bude mít trvalý přístup k nejpokročilejším modelům OpenAI. Pomůže tak sdílet dovednosti a možnosti bez ohledu na velikost bezpečnostních týmů a organizace.

Microsoft Security Copilot je v současné době k dispozici v neveřejné náhledové verzi.

S nástrojem Security Copilot vnáší Microsoft do ochrany před kybernetickými útoky sílu umělé inteligence – Microsoft News Center

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů

revolucni-umela-inteligence-pro-kybernetickou-bezpecnost-microsoft-security-copilot
map us
map eu