Product Manager

Otevřené pozice

Chceš navrhovat nové služby, řešení a produkty založené na nejnovějších technologiích, které umožní firmám růst? Chceš v tom být lepší, než konkurence? Máš zájem starat se o produktové portfolio v jeho celém životním cyklu? Chceš ostatní nadchnout pro svoje nápady? Přidej se k nám, pole působnosti je široké a otevřené.

Co u nás budeš dělat

Budeš navrhovat, spravovat a řídit produktové portfolio společnosti postavené zejména na technologiích Microsoft, a to jak samostatně, tak v širším týmu podle rozsahu. To samozřejmě znamená, že budeš také mapovat jak potřeby našich zákazníků, tak konkurenci. Uvítáme kreativu, ale nechceme vzdušné zámky. Cílem je spokojený zákazník, což se pochopitelně odrazí v obchodních výsledcích. To, co vymyslíš, také popíšeš a seznámíš s tím ostatní.

Co bude tvoje pracovní náplň

  • Řízení životního cyklu produktů - od konceptu po provoz (spolupráce přes týmy - technické, finanční, marketing, obchodní)
  • Příprava, předání znalostí o produktech
  • Účast při prezentaci produktů 1:1, 1:many (presales)
  • Příprava a implementace business case pro nové produkty, market research
  • Kontinuální sledování konkurence, trhů a business trendů
  • Správa a optimalizace interních procesů při definici a zavádění služeb

Co k tomu budeš potřebovat

  • Zkušenost s produktovým managementem a procesním řízením
  • Znalost Microsoft portfolia
  • Angličtinu a češtinu slovem i písmem
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost týmové práce
  • Spolehlivost
  • Osvojování nových znalostí a dovedností
  • A selský rozum

Co může být Tvou výhodou

  • Přesah do dalších oblastí IT

Co nabízíme na oplátku my

  • Odborný rozvoj – certifikace, účast na konferencích a seminářích
  • Moderní technologie, zajímavé projekty, možnost pracovat pro významné zákazníky
  • Možnost pracovního pobytu v USA (i s rodinou)
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Kolektiv, který nežije jen prací
  • 25 dní dovolené + 2 sick day
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • Notebook, mobil a stravenky jsou samozřejmostí

Předchozí článek

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů