KPCS CZ získává Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure Advanced Specialization

Novinky a tiskové zprávy

 
  kpcs, azure

KPCS CZ získává Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure Advanced Specialization jako první Microsoft partner v České republice, regionu střední a východní Evropy a je tak desátou společnostní s touto kompetencí celosvětově.

>Získáním této specializace byla potvrzena rozsáhlá expertíza KPCS CZ spojená s přesunem Windows Server a SQL Server do prostředí Microsoft Azure. Tuto Advanced Specializaci mohou získat pouze ti partneři, jež splňují přísná kritéria spojená s doručováním služeb vycházejících z Cloud Adoption Framework (CAF). Závěrečný audit třetí strany hodnotí mimo jiné znalosti konzultantů, procesní připravenost v oblasti plánování, vyhodnocení bezpečnostních rizik, vlastní migrace a řízení následného provozu a detailní znalosti migračních nástrojů. Vyhodnocení je založeno na existujících referencích zákazníků a provedených projektů.

KPCS CZ tímto stvrzuje svou vedoucí pozici na trhu jako poskytovatel expertních služeb spojených s Microsoft Azure za využití Microsoft Cloud Adoption Framework (https://kpcs.cz/cs/caf), který je nedílnou součástí Azure Migration Program (Microsoft AMP). „Tak, jak organizace postupně zvažují využití Microsoft Azure jako jejich budoucího datového centra, my v KPCS CZ si uvědomujeme, že přesun do prostředí Microsoft Azure přináší organizacím nové výzvy,“ říká Ondřej Výšek, Chief Visionary and Sales Officer. „Jsme připraveni našim zákazníkům přinést zkušenosti a ověřené postupy tak, aby migrace byla efektivní, bezproblémová a naši zákazníci z této migrace získali co nejvíce benefitů.“

Gavriella Schuster, Corporate Vice President, One Commercial Partner (OCP) v Microsoft Corp. dodává: „Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure Advanced Specialization uznává partnery, kteří jsou považováni za nejzkušenější v oblasti migrace prostředí a aplikací založených na Windows do Microsoft Azure. KPCS CZ jasně prokázala, že má dovednosti i zkušenosti, které klientům nabízejí cestu k úspěšné migraci, aby mohli začít užívat výhod cloudu.”

O společnosti KPCS CZ

Společnost KPCS CZ, Tier 1 Microsoft CSP partner, je předním poskytovatelem digitálních řešení postavených na infrastruktuře a cloudových službách Microsoft 365 a Azure společnosti Microsoft. Naši špičkoví konzultanti jsou tím, co nás činí unikátními v České republice s přesahem do zemí střední a východní Evropy, Velké Británie a USA.

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů

kpcs-cz-ziskava-windows-server-and-sql-server-migration-to-microsoft-azure-advanced-specialization
map us
map eu